Lapkričio 18 d. Šiaulių knygų mugėje vyko baigiamasis fotografijos konkurso „Bradūno žemė“, skirto poeto, publicisto, redaktoriaus Kazio Bradūno 100-osioms gimimo metinėms pažymėti, renginys ir parodos atidarymas. Lietuvos mokinių fotografijose atsispindėjo kūrybingumas, meninė saviraiška, siekis aktualizuoti Kazio Bradūno kūrybinį palikimą, gimtojo krašto grožį, tėvynės gamtinį, istorinį, kultūrinį, tautinį paveldą.

Džiaugiamės ir didžiuojamės IVg klasės mokine Dovile Kazlauskaite, tapusia III vietos konkurso laureate, kuriai įteiktas diplomas ir piniginė premija. Konkurso metaforiškiausios fotografijos nominaciją laimėtojo IIIg klasės mokinė Adelė Brinkytė. Padėkos raštas įteiktas ir IIIg klasės mokinei Rugilei Mučaitei.

Dailės-fotografijos mokytoja Jolita Grabliauskaitė