Lapkričio 14 d. LSMU gimnazijoje I ir II gimnazijos klasių moksleiviams netradicinę pamoką vedė LCC tarptautinio universiteto lektorius Emilis Gricius, žmogus, gebantis prikaustyti tiek mokinių, tiek mokytojų dėmesį bei savo idėjomis supurtyti  jų mintis bei paliesti širdis. Po pamokos moksleiviai liko sužavėti lektoriaus gebėjimu šokiruoti ir priversti mąstyti apie tai, kas atrodo savaime suprantama, visuotinai priimtina ir net nesvarstytina.

Po paskaitos savo mintis apie logikos dėsnius, kritinį mąstymą, knygų skaitymą, vaizduotę bei gebėjimą bendrauti mokiniai išdėstė laiškuose. Ši netradicinė pamoka tik dar kartą įrodė, kad mokytis galima įvairiose aplinkose, o mokantis vieno dalyko, galima išmokti ir daug kitų.

Parengė mokytoja Kristina Gimpelson