2017 m. lapkričio 8 dieną mūsų gimnazijos mokiniai tapo akcijos ,,Pyragų diena“ dalyviais. Šios akcijos metu mokiniai turėjo galimybę ne tik patys pagaminti saldžiųjų skanėstų, tačiau už simbolinę kainą jų ir įsigyti. Šis renginys ypač sudomino mūsų mažuosius mokinius, o jų kepinių kvapas bei noras pasigrožėti kepinių idėjomis neleido praeiti pro šalį nei gimnazistams, nei mokytojams. Akcijoje aktyviai dalyvavo ir gimnazijos mokytojai, kurie ne tik paragavo keksiukų, šokoladinių tortų ar pyragų, tačiau ir dosniai atsidėkojo už šiuos skanumynus. Visos lėšos, surinktos ,,Pyragų dienos“ metu, buvo paaukotos kilniam bei geranoriškam tikslui - ,,Išsipildymo akcijai 2017“. Šis renginys nepaliko abejingų, o ypač džiugu, jog mokiniai aktyviai prisidėjo prie šios idėjos įgyvendinimo. Mūsų gimnazistai įrodė, jog kartu galime pasiekti labai daug!

Akcijos organizatoriai gimnazijoje
LSMUG MT