Šias metais mokiniai buvo kviečiami fotografuoti įvairaus žanro fotografijas, skirtas šalies istorijos ženklams, simboliams, kovai už laisvę ir kitiems politiniams įvykiams. Mokiniai galėjo  fotografuoti  istoriškai ir politiškai svarbias šalies ir pasaulio asmenybes bei siųsti fotografijas, kuriose atsispindi Lietuvos gamtos grožis, architektūra, pasiekimai mene, moksle ir kitose srityse. Parodoje galima buvo grožėtis fotografijų ciklais, fiksuojančiais šalies,miestų, miestelių, kaimų, šeimų istoriją.

Sveikiname Ig klasės mokinį Patrick Jensen Hansted, tapusį fotografijos konkurso „Atkurtai Lietuvai -100“ prizininku. Jam už  fotografijų ciklą „Lietuva kitu kampu“ įteiktas diplomas ir gausybė dovanų.

Dailės mokytoja Jolita Grabliauskaitė