Konkurso tikslas yra ugdyti gabių filologijai mokinių įgimtus ir įgytus humanitarinius gabumus, mokinių kūryba stiprinti  gimtosios kultūros tradicijas, jų istorinį tęstinumą, skatinti kūrybišką kultūros vertybių suvokimą bei įprasminimą gimtosios ir Europos kultūrų kontekste. Labai džiaugiamės, kad į respublikinį JAUNŲJŲ FILOLOGŲ konkursą šiemet pateko net trys LSMU gimnazijos mokinės. Nuoširdžiai sveikiname IV g. klasės mokines Miglę Miglinaitę, kuri parašė tiriamąjį darbą tema „Lietuvos mokyklų šūkiai: semantinė analizė" (kalbos sekcija), Otiliją Leščinskaitę už iliustruotus HAIKU (mokytoja Gitana Liaudinskienė) ir I g. klasės mokinę Simą Bartninkaitę (poezijos sekcija) (mokytojas Paulius Kavaliauskas). Beje, konkurse savo tiriamąjį darbą „Mantvydo Leknicko „Kniedytos mintys" pristatys ir IV g. klasės mokinė Emilija Venzlauskaitė.

Linkime sėkmės respublikiniame konkurse!