Džiaugiamės, kad LSMU gimnazijos moksleiviai aktyviai dalyvavo šių metų respublikiniame konkurse „Piešinys – matematikos uždavinys“, kurio tema buvo „Matematikos uždavinys Lietuvos 100-mečiui“. Iš viso konkurso rengėjai sulaukė virš 600 mokinių darbų iš 113 Lietuvos mokyklų (188 mokytojai).  Konkurso komisija jau išrinko pagrindinius nugalėtojus (I, II, III vietų laimėtojus). Sveikiname LSMU gimnazijos moksleivius.

5-6 klasių nugalėtojai:

• II vieta: Agnė Gumbelevičiūtė, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija, mokytojos Daiva Alaburdienė, Aurelija Vaičaitienė
  • III vieta: Liepa Šimonytė, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija, mokytojai Kęstutis Budrevičius, Martynas Zaveckas

7-8 klasių nugalėtojai:

• I vieta: Austėja Dieninytė, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija, mokytojai Kęstutis Budrevičius, Martynas Zaveckas

2018 02 piesinysmatematinis uzdavinys

Skaityti daugiau...