• LSMU gimnazijos emblema

LSMU gimnazija

Emblemos spalvos - mėlyna, raudona ir balta - paimtos iš LSMU atributikos. Tuo pabrėžiama gimnazijos sąsaja su universitetu.

• Spalvų reikšmės

Heraldikos sistemoje, kurios pagrindu sukurta LSMU simbolika, raudona spalva reiškia drąsą, narsą, meilę. Mėlyna spalva reiškia ištikimybę, sąžiningumą, pastovumą. Balta (arba sidabras) reiškia turtą, dorumą, skaistumą. Emblemos šrifto kursyvas vizualinę kompoziciją padaro dinamišką. Taip pabrėžiamas gimnazijos pedagogų ir mokinių ryžtas drąsiai, sąžiningai ir dorai siekti mokslo aukštumų.

• LSMU gimnazijos reprezentacinė vėliava

LSMU veliava

LSMU gimnazijos vėliavos kompozicija, kaip ir LSMU vėliavos - baltas vėliavos laukas su raudona geometrine figūra, esančia vėliavos lauko dalyje arčiau vėliavos koto. Vėliavos pirmoje pusėje, baltame vėliavos lauke, įkomponuota LSMU gimnazijos emblema. Vėliavos antroje pusėje, baltame vėliavos lauke, LSMU gimnazijos emblema atgręžta priešinga kryptimi. Vėliavos lauke esanti LSMU gimnazijos emblema siuvinėta.

• LSMU gimnazijos uniforma

Šventinį gimnazinės uniformos variantą sudaro:

Berniukams:

Mergaitėms:

• Mėlynos spalvos švarkas;
  • Mėlynos spalvos kelnės;
  • Balti marškiniai;
  • Kaklaraištis;
  • Gimnazijos emblema (kairėje pusėje ant viršutinės švarko kišenės)
  • Mėlynos spalvos švarkas;
  • Languotas sijonas;
  • Balti marškiniai;
  • Kaklaskarė; kūno spalvos pėdkelnės;
  • Gimnazijos emblema (kairėje pusėje viršutinės švarko kišenėlės vietoje)

LSMU mokykla vaikinas fotoLSMU mokykla vaikinas foto2LSMU mokykla mergina foto 2

Kasdieninį gimnazinės uniformos variantą sudaro:

Berniukams:

Mergaitėms:

• Šventinės uniformos švarkas arba uniformos gamintojo megztinis (pilkos arba mėlynos spalvos);
  • Šventinės uniformos kelnės arba juodos, tamsiai mėlynos spalvos kelnės: džinsai, velvetinės kelnės, klasikinės kelnės;
  • Vienspalviai marškiniai, marškinėliai, golfai (baltos, mėlynos, raudonos, pilkos ar juodos spalvos);
  • Gimnazijos emblema (švarko/megztinio viršutinės kišenėlės vietoje kairėje pusėje)
  • Šventinės uniformos sijonas/ uniformos gamintojo kelnės arba juodos spalvos kelnės: džinsai, velvetinės kelnės, klasikinės kelnės;

LSMU mokykla vaikinas foto3 LSMU mokykla vaikinas foto4 LSMU mokykla mergina foto 4 LSMU mokykla mergina foto 1

Uniformas galite įsigyti:

• Parduotuvėje „8 TO GO“
  • Adresas: Prekybos centras Maxima, II a., Pramonės pr. 29, Kaunas
  • Darbo laikas:
    • 10.00 – 20.00 darbo dienomis
    • 10.00 – 18.00 savaitgaliais

Parduotuvėje patogiai pasimatuosite ir iš karto įsigysite tinkamo dydžio uniformą. Esant uniformos dydžio koregavimo būtinybei, tai bus galima atlikti pas partnerius tame pačiame prekybos centre. Maloniai kviečiame neatidėti uniformos pirkimo paskutinėms rugpjūčio dienoms, o apsilankyti rugpjūčio pirmomis dienomis ar anksčiau. Norintys siūtis uniformas individualiai, parduotuvėje galės įsigyti ruošinius, kuriuose bus audinys, pamušalas, sagos bei užtrauktukai.

Internetu www.8togo.lt

• Greitai ir patogiai, neišeidami iš namų, įsigysite reikalingą uniformą
  • Pagal pateiktą aprašymą patogiai pasirinksite reikiamą dydį
  • Prekės pristatomos nurodytu adresu