2017 07 kvietimas atestatu iteikimas

Gerb. Tėveliai,

Skelbiamos 9 laisvos vietos į II gimnazijos klases. Prašymai priimti mokytis į laisvas vietas priimami nuo rugpjūčio 11 d. el.būdu.

Administracija

Birželio 5-9 dienomis Kauno Žalgirio jachtklube  vyko tarptautinis jaunųjų fotografų seminaras-pleneras „Stop frame 2017”. Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno laureto, fotografo, menininko Algimanto Aleksandravičiaus „Auksinio kadro” nominaciją laimėtojo  8 klasės mokinys Patrick Jensen Hansted. Konkurso diplomais apdovanotos III g. klasės mokinė Kamilė Tamušauskaitė ir 7 klasės mokinė Ieva Gutmanaitė. Jų  darbai  eksponuojami fotografijų kataloge „Jaunas žmogus XXI amžiuje”.

Dailės-fotografijos mokytoja Jolita Grabliauskaitė

„LSMUG - MBA - HH viena šeima“ – šūkis, kuris LSMU gimnaziją ir Montgomery Bell Academy bei Harpeth Hall mokyklas sieja jau trejus metus. Šiemet mums teko ypatinga proga – susitikti su 12 moksleivių iš berniukų MBA mokyklos.

Iššūkis?! Iššūkis po iššūkio! Vienas, antras ir taip be galo. O pats didžiausias dar laukia.

Birželio 1-ąją mūsų gimnazijos mokiniai ne tik baigė mokslo metus, bet ir paminėjo itin skaudžią mūsų tautai istorijos datą - pirmuosius trėmimus į Sibiro platybes. 1941 m. birželio 14-ąją daugybė Lietuvos žmonių, o ypač inteligentų, buvo sugrūsti į gyvulinius vagonus ir deportuoti iš šalies.

Visą sezoną vykusiose Lietuvos mokyklų žaidynėse pirmąją vietą iškovojo LSMU gimnazijos krepšininkai. Prieš tai gimnazistai iškovojo pirmąją vietą Kauno miesto tarpzoninių ir zoninių varžybų čempionatuose.

Gerb. Tėveliai ir mokiniai,

• registracija į III gimnazijos klasę vyko iki birželio 9 d.

Tėvo dienos išvakarėse Kauno pilies prieigos buvo pripildytos jautriausios ir gražiausios muzikos. Kauniečius ir Kauno miesto svečius savo talentu džiugino dainingi moksleiviai, susibūrę į ketvirtąją Kauno moksleivių dainų šventę „Šaly kelio jovaras stovėjo“. Šioje Dainų šventėje dalyvavo ir mūsų LSMU gimnazijos jaunių choras, kuris kelias valandas trukusiame renginyje su kitų mokyklų chorais žiūrovams padovanojo daugiau nei 20 visiems gerai pažįstamų ir mylimų dainų. Dėkojame patiems ištvermingiausiems dainorėliams, kurie atlaikė tikrai sunkias repeticijas ir padovanojo gražų reginį Kauno žmonėms.

Sveikiname ir didžiuojamės 8a klasės mokine Ieva Raubyte. Ji VIII nacionaliniame moksleivių muzikos kūrinių konkurse "Mano nata" birželio 3 d. Vilniuje Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Didžiojoje salėje sugrojo savo sukurtą kūrinį ir jaunesiųjų grupėje laimėjo pirmą vietą!