Kauno miesto savivaldybė jau trečius metus iš eilės skelbia akciją „Puošiam 2014“, kurios metu patys kauniečiai galės išrinkti gražiausiai ir šventiškiausiai pasipuošusius kiemus, įmones bei įstaigas.
 
Po vieną nuotrauką su šventiškai papuoštomis vitrinomis, kiemeliais, fasadais ir balkonais organizatoriai kviečia siųsti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba įkelti į oficialų Kauno miesto savivaldybės puslapį socialiniame tinkle „Facebook“.
 
Akcijos „Puošiam 2014“ laureatus išrinks patys kauniečiai, savo balsus atiduodami socialiniame tinkle „Facebook“. Gražiausiai pasipuošusių įmonių, įstaigų ir mokyklų laukia staigmenos ir didelė viešumo dozė.
 
Parengta pagal Kauno savivaldybės informaciją
   

Nuorodos  

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
© LSMU gimnazija, 2013