Goethe InstitutMokykla antrus metus dalyvauja Goethe’s instituto organizuojamame projekte „Integruotas gamtos mokslų ir vokiečių kalbos mokymas“.  Dalyko ir užsienio kalbos mokymas (is) – tai dalyko mokymas(is) užsienio kalba, pamokoje derinant užsienio ir gimtosios kalbos vartojimą dalyko turiniui perteikti.
Projekte dalyvauja vokiečių kalbos mokytojos Jurgita Valentukonienė , Lina Šapkauskienė, chemijos mokytoja Giedra Aldakauskienė ir biologijos mokytoja Elena Juotkienė.  Mokytojos nuolat kelia savo kvalifikaciją, dalyvauja seminaruose ir mokymuose, stebi integruotas pamokas kitose mokyklose, veda LSMU gimnazijoje integruotas vokiečių kalbos ir chemijos/biologijos pamokas bei  dalijasi savo patirtimi su kitų mokyklų projekto dalyviais. Šiuo metu projekte dalyvauja 17 Lietuvos mokyklų.
Mūsų mokykloje šiais metais projektinę veiklą vykdo 8b, 9c, 9a, 10a, 10c klasių mokiniai. Gal nori prisijungti ir tu?

Eco-SchoolsŠiemet įsitraukiame į  tarptautinį projektą „Mažiau šiukšlių“ (Litter less), kurį koordinuoja visuomeninė aplinkosauginė organizacija „Lietuvos žaliųjų judėjimas“, remiant Aplinkosauginio švietimo fondo „Gamtosauginių mokyklų“  programai ir „Wrigley“ įmonės fondui.
„Mažiau šiukšlių“ projektas įgyvendinamas 21-oje pasaulio šalių, 25-iose Lietuvos mokyklose. Juo siekiama skatinti vaikus ir vietos bendruomenę ugdyti aplinkosauginį sąmoningumą, švarinti aplinką, rūšiuoti atliekas. „Mažiau šiukšlių“ kampanijos tikslas yra sumažinti šiukšlių kiekį ir įtakoti ilgalaikius jaunų žmonių elgesio pokyčius.
 http://eco-schools-projects.org/all/school/3659/show (talpinama mūsų veikla).

Gamtosauginiu mokyklu tinklasGamtosauginių mokyklų tinklas - programa orientuoja mokyklas į praktinę gamtosauginę veiklą, skatina mokyklų bendruomenių aktyvumą, ugdo mokinių kūrybiškumą. Remiantis įvairiais darnaus vystymosi aspektais ir kuriant ryšius su bendruomenėmis, Gamtosauginės mokyklos yra ideali programa, įgyvendinanti Vietos Darbotvarkę 21 mokykloje. Programos Gamtosauginės mokyklos nauda – aplinkosauginių žinių augimas, vietinės bendruomenės įtraukimas, vandens bei energijos vartojimo mažinimas, tarptautinių ryšių užmezgimas ir t.t