Klaida

[sigplus] Critical error: Image gallery folder Naujienos/2014-10-Mokytoju_diena is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Šiuo šūkiu spalio 3 dienos rytą 11 klasių mokiniai pasitiko LSMU mokyklos mokytojus, sveikindami juos su tarptautine mokytojų diena. Atostogų Havajuose tema išpuoštoje mokykloje, skambant muzikai ir švytint sveikinimu mokyklos televizoriaus ekranuose, vienuoliktokai kiekvienam mokytojui dovanojo po havajietišką vėrinį, kvietimą į šventę ir linkėjo šią dieną puikiai pailsėti. Dvi pamokas vedė mokytojai, bet jų kabinetų durys neužsidarė nuo norinčių pasveikinti mokinių – todėl kiekvieno mokytojo veidą puošė šypsena. Po dviejų pamokų pedagogai buvo kviečiami į naują ir erdvų technologijų kabinetą pailsėti, pabendrauti, pasidalinti mintimis prie kavos puodelio ir įvairių skanėstų, kuriuos dovanojo mokiniai. Kad mokytojai galėtų ramiai ilsėtis, trečią pamoką vedė vienuoliktokai, o ketvirtą – dvyliktokai. Pasibaigus ketvirtai pamokai mokytojams buvo atvertos aktų salės durys į poilsio oazę. Tarp palmių egzotiniais vaisiais papuošti staleliai kvietė prisėsti ir atsigaivinti atostogų kokteiliais. Renginys prasidėjo trumpu filmu, atskleidusiu, kokie unikalūs mūsų mokytojai. Po to  į sceną išėjo ir savo pastebėjimus, kaip vyksta poilsiui prilygstantis darbas LSMU mokykloje, pateikė šios dienos mokyklos valdymu besirūpinantis ir direktorių vaduojantis 11b klasės mokinys - direktorius Gerardas. Grąžinus įgaliojimus direktoriui Arūnui Bučniui, mokytojai išgirdo nuoširdų vadovo sveikinimą. Pasveikinti mūsų mokyklos pedagogų atvyko ir LSMU senato pirmininkas, Medicinos akademijos kancleris, profesorius, habilituotas biomedicinos mokslų daktaras Vilius Grabauskas. Po to visus mokytojus įspūdingai pasveikino pirmieji mokyklos abiturientai. Šventę tęsiantys vienuoliktokai įteikė kiekvieam mokytojui po „Gero mokytojo atmintinę“ ir pakvietė skambant finalinei Mokytojų dienos šventės dainai smagiai pajudėti.

Inga Švedienė

Šios šventinės dienos įspūdžiais pasidalino 11 klasių mokiniai:

Kiekvienas įdėjome daug darbo, laiko ir idėjų, kad ši diena Mokytojams būtų įsimintina. Mokytojų diena dar labiau suartino klasės draugus ir tapo švente ne tik mokytojams, bet ir mums.

Giedrė R.

Penktadienį LSMU mokykloje nuotaika buvo tikrai šventiška. Stengėmės pradžiuginti mokytojus nuo pat ankstaus ryto ir, manau, kad mums tai pavyko.  Man asmeniškai didelį įspūdį paliko 5c klasė. Mes su Agniete vedėme jiems pamoką. Iš pradžių vaikai atrodė labai išdykę, tačiau kai prasidėjo pamoka, viskas pasirodė kitaip. Jie buvo paruošę mokytojų dienos proga savo auklėtojai trumpą pasirodymą. Pagrojo dūdelėmis, vienas berniukas pagrojo gitara. Tai tikrai buvo nuostabu.

Greta S.

Manau, kad pirmą mūsų, vienuoliktokų, rengtą šventę atsiminsiu dar ilgai: ir jaukias valandas gaminant dekoracijas, ir mokinių, prisiminusių atostogas, šypsenas... Tačiau labiausiai nustebino, jog kaip „silkės statinėje“ užkulisiuose ištylėjome visą renginį.

Gabija Š.

Smagiausia renginio dalis – balionai ir mokytojų veidai, kai įteikėme dovanas.

Lukas Z.

Labiausiai įsiminė  mokytojų šypsenos.

Karolina Č.

Likau labai patenkintas visų komandiniu darbu.

Vytautas S.

{gallery}Naujienos/2014-10-Mokytoju_diena{/gallery}