Klaida

[sigplus] Critical error: Image gallery folder Naujienos/2014-11-ideju_muge is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Mūsų išvyka prasidėjo anksti ryte Kauno geležinkelių stotyje. Į lagaminus prisikrovusios daiktų, skirtų projekto pristatymui, greituoju traukiniu išvykome į Vilnių. Važiavome beveik dvi valandas, tačiau kelionė neprailgo, nes žiūrėjome įdomią istorinę dramą.
Išlipusios iš traukinio patraukėme tiesiai į ,,Panoramos“ viešbutį (čia gyvenome tris dienas). Daiktus palikome kambaryje, o pačios nuskubėjome pietauti. Maistas buvo be galo gardus! Pasistiprinusios patraukėme į vieną iš viešbučio konferencijų salių, čia įvyko protmūšis. Mūsų komandoje buvo 4 mokiniai iš Kauno jėzuitų gimnazijos. Protmūšyje užėmėme garbingą pirmąją vietą ir ne tik pasisėmėme patirties bei įgijome naujų žinių, bet ir susipažinome su kitais mokiniais.
Po protmūšio trumpai galėjome žvilgtelėti į savo plakatus, jie kabojo kitoje konferencijų salėje. Ten užtrukome vos keletą minučių, mat ruošėmės eiti pasivaikščioti po Vilniaus senamiestį. Mus lydėjo etikos mokytoja Dalia. Laiką leidome šauniai: grožėjomės miestu, linksmai diskutavome. Vakarinis Vilnius mums paliko labai gerą įspūdį. Gatvės ir namai jau buvo ruošiami ateinančioms gražiausioms metų šventėms –  Kalėdoms. Į viešbutį grįžome apie 19 valandą. Pavalgėme vakarienę vėliau dar nusipirkome ledų ir vakarą praleidome ramiai besišnekučiuodamos.
Kitą dieną keltis ir pradėti darbus teko dar anksčiau nei vakar. Jau aštuntą valandą ryto pusryčiavome, nes 10 valandą turėjo prasidėti pirmoji ir labai varginanti stendinių pranešimų sesija. Apžiūrėti mūsų stendo atėjo kelios mokslininkų grupelės bei keletas mūsų darbais susidomėjusių mokytojų bei mokinių.
Pavargome. Išdžiuvusiomis burnomis ir tuščiais skrandžiais 13 valandą pagaliau gavome gardžius pietus, tačiau jau po valandos vėl teko dalyvauti antrojoje pranešimų sesijoje. Mūsų džiaugsmui, ji buvo šiek tiek lengvesnė, mat lankytojų sulaukėme mažiau. Be to per kavos pertraukėlę gavome laiko smagiai pasišnekučiuoti su mūsų protmūšio komandos nariais. Galiausiai apie 17 valandą gavome apie dvi valandas laisvo laiko. Susitikome su draugais, kad šiek tiek prasiblaškytume. Tą patį vakarą, po vakarienės, buvo nuspręsta kartu su naujaisiais draugais eiti į miestą, tačiau buvome išties pavargę, tad nuėjome tik užkandžių nusipirkti ir visą vakarą praleidome kambaryje linksmai besikalbėdami, juokaudami, žaisdami intelektualinius žaidimus.
 Kitą rytą kėlėmės šiek tiek vėliau, bet turėjome spėti susitvarkyti ir susirinkti per kelias dienas po kambarį gerokai pabirusius daiktus. Kai tvarka buvo padaryta, nusileidome valgyti pusryčių, o iškart po jų patraukėme į renginio aptarimo seminarą. Jis truko net kelias valandas ir labai išvargino. Gavome dovanėles už laimėtą protmūšį bei pažymėjimus už dalyvavimą „Idėjų mugėje“.
Iškart po šio uždarymo skubėjome į kambarį pasiimti daiktų. Pasistiprinusios nuskubėjome į greitąjį traukinį. Kelionę baigėme ten, kur ir pradėjome, – Kauno geležinkelio stotyje. Atsisveikinome su naujaisiais draugais: Ignu, Adomu ir Povilu. Pasakyti ,,sudie“ buvo labai liūdna, tačiau tikimės, kad užsimezgusi draugystė nenutrūks, o ekspertų – mokslininkų mums suteiktos žinios padės įgyvendyti kitus projektus.
Už šią kelionę norime padėkoti mūsų mokyklos direktoriui A. Bučniui. Už pagalbą ir palaikymą ruošiant projektinius darbus dėkojame mokytojams S. Šabanovui ir E. Juotkienei bei mus į „Idėjų mugę“ lydėjusiai D. Kraskauskaitei.

Gabija Imbrasaitė ir Aleksandra Kriukelytė 9B

{gallery}Naujienos/2014-11-ideju_muge{/gallery}