Klaida

[sigplus] Critical error: Image gallery folder Naujienos/2014-12-prancuzai is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Visi žinome, kad prancūzai mėgsta švęsti. Ne tik šventes, bet ir gyvenimą. Muzika, poezija, teatras , vaikų ir tėvų šypsenos, aplodismentai, nuoširdus juokas ir, žinoma, pirmieji tekstai prancūzų kalba – visa tai susitelkė mokyklos erdvėje gruodžio 10-ąją dieną.
Tą dieną LSMU mokykloje startavo kalėdinių renginių maratonas ir pirmoji pasirodė jaunoji šeštokų karta, pagilintai besimokanti prancūzų kalbos. Kartu su Kauno berniukų chorinio dainavimo mokykla „Varpelis“ jie pristatė prancūzų autoriaus ir kompozitoriaus G.Meunier „Stebuklingų žvėrelių istorijų“ ciklą.
Kalėdiniame renginyje apsilankė ir Prancūzijos ambasadorės Lietuvoje patarėjas, lingvistikos atašė p.Luc Aubry ir jo asistentė p.Snieguolė Kavoliūnienė.

LSMU mokyklos tarptautinių ryšių koordinatorė Ingrida

{gallery}Naujienos/2014-12-prancuzai{/gallery}