2015 m. gruodžio mėn. Dubajuje (Jungtiniuose Arabų Emyratuose) vyks pasaulio aviacijos žaidynės. Dvylika dienų žiūrovai galės mėgautis geriausių aviacijos sporto entuziastų įspūdingais pasirodymais. 

Padangėje nardys ir raitys kilpas sklandytuvai, akrobatines figūras demonstruos radijo bangomis valdomi modeliai, vyks motorinių lėktuvų lenktynės. Kartu su naujausiais eksperimentiniais orlaiviais, suskridusiais iš viso pasaulio, danguje pasirodys ir spalvingi oro balionai bei grakštūs senukai dirižabliai. Skraidyklės atliks akrobatinius triukus ore, o parasparniai demonstruos tikslaus nusileidimo meną. Vyks sraigtasparnių slalomo varžybos, parašiutų šou danguje ir vėjo tunelyje, šventę spalvins miuziklai aviacijos tema… 

Ko tik nebus Žaidynėse! O kol kas jūsų eilė: čiupkite savo mėgstamą piešimo priemonę ir sukurkite plakatą, kuris atspindėtų, kaip įsivaizduojate tą įspūdingą renginį. Sėkmės ir atsargiai – neišskriskite! 

 Darbus į Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centrą siųskite arba pristatykite 2015 m. sausio 2–sausio 31 dienomis.  

 Plakatų konkursą „Oro žaidynės Dubajuje 2015“ organizuoja: Lietuvos neformaliojo švietimo centras, Tarptautinis Vilniaus oro uostas, VĮ „Oro navigacija“.

 
   

Nuorodos  

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
© LSMU gimnazija, 2013