Kauno technologijos universiteto informatikos fakultetas (KTU IF) kviečia Lietuvos mokyklų moksleivius dalyvauti Aukštaitijos, Dzūkijos, Suvalkijos, Žemaitijos bei Kauno miesto programavimo bei informacinių technologijų taikymo konkursuose ir baigiamajame dr. J. P. Kazicko moksleivių kompiuterininkų forume. Forume galėsite dalyvauti programavimo, informacinių technologijų ir multimedijos ir sukurtų programų konkursuose.

Regioniniai 2016 m. konkursai vyks:

  • Kauno regione – vasario 19 d. Kauno technologijos universiteto Inžinerijos licėjuje;
  • Baigiamasis dr. J. P. Kazicko moksleivių kompiuterininkų forumas vyks 2016 m. kovo 19 d.

 Registracijos į moksleivių konkursus ir seminarus mokytojams bus aktyvuotos sausio 20 d.

   

Nuorodos  

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
© LSMU gimnazija, 2013